Referent ds. transportu

Powiatowy Urząd Pracy w Lubaniu
Miejsce pracy: Lubań
Numer: StPr/22/0402
OBOWIĄZKI:

Planowanie przeglądów okresowych pojazdów. Rozliczanie warsztatu. Realizacja planów napraw taboru samochodowego. Prowadzenie dokumentacji zużycia ogumienia samochodowego. Wykonywanie zadań polegających na zapoznaniu się z zasadami prowadzenia dokumentacji dotyczącej ewidencji pojazdów, w tym: przyjmowanie nowych pojazdów, rejestracja pojazdów, kontrola terminów zaświadczeń na przewozy drogowe, przekazywanie pojazdów do kasacji lub sprzedaży. Wykonywanie zadań polegających na zapoznanie się z zasadami prowadzenia dokumentacji związanej z ubezpieczeniem i przeglądem technicyzm pojazdów. Wykonywanie zadań polegających na zapoznaniu się z zasadami prowadzenia dokumentacji przekazywanej do Urzędu Dozoru Technicznego. Zapoznanie się z zasadami użytkowania wdrożonego systemu monitoringu GPS, polegających na: sporządzaniu zestawień zużycia paliw, sporządzanie zestawień związanych z wykonywaną pracę pojazdu, sporządzanie dobrowolnych raportów czasu pracy i postoju pojazdu.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe

Miejsce pracy:

Lubań

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lubaniu