Referent ds. zieleni miejskiej

Powiatowy Urząd Pracy w Lubaniu
Miejsce pracy: Lubań
Numer: StPr/20/0546
OBOWIĄZKI:

Wykonywanie zadań związanych z przyjmowaniem i prawidłowym realizowaniem zleceń w zakresie: wynajmu sprzętu i transportu. Wykonywanie zadań związanych z planowaniem, organizacją i nadzorem pracy Brygady Oczyszczania i Zieleni. Wykonywanie zadań związanych z prawidłową realizacją umów w zakresie obejmującym: prawidłowość realizacji umowy, terminowość, warunki naliczania i realizowania zadań. Wykonywanie zadań związanych ze sporządzaniem sądowemu kuratorowi zawodowemu dokumentacji dotyczącej prac osób skazanych wykonujących nieodpłatną, kontrolowaną pracę na cele społeczne zawierające informację np. o wykonywaniu harmonogramu prac, rodzaju wykonywanej pracy, liczbie godzi, dacie rozpoczęcia i zakończenia wykonywania pracy, niezgłaszaniu się do pracy. Wykonywanie zadań związanych z ewidencjonowaniem czasu pracy brygad oczyszczania miasta.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Lubań

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lubaniu