Referent - pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Głogowie
Miejsce pracy: Serby
Numer: StPr/22/0646
OBOWIĄZKI:

1. Zapoznanie się z zasadami załatwiania korespondencji przychodzącej i wychodzącej. 2. Zapoznanie się z zasadami obiegu dokumentów. 3. Obsługa interesantów. 4 .Przygotowywanie umów na świadczenie usług komunanych. 5. Obsługa programu do rozliczeń opłat za wodę i ścieki, wystawianie faktur, naliczanie opłat księgowanie wpłat. 6. Obsługa programu do elektronicznego obiegu dokumentów. 7. Sporządzanie pism wychodzących z zakresu obsługi interesanta. 8. Archiwizowanie dokumentów.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: Obsługa komputera

Wymagania inne:

Dobry stan zdrowia, posiadanie zdolności do czynności prawnych, umiejętność sporządzania pism

Miejsce pracy:

Serby

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Głogowie