Referent

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Referent
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/1917
OBOWIĄZKI:
Przewidywany zakres zadań wykonywanych na podanym stanowisku pracy:zapewnienie kompleksowej obsługi kancelaryjno administracyjnej,obsługa składów chronologicznych, archiwizacja dokumentów, pełnienie zastępstwa w sekretariatach.Obsługa kancelarii.Kontakt przez pocztę: ul. Zielonego Dębu 22, 51-621 WrocławGodzinypracy 7:30 - 15:30Praca na okres próbny 3 miesiąceTermin składania dokumentów i oświadczeń: 07.04.2021 r.O ważności oferty kandydata decyduje data wpływu do Okręgowego Inspektoratu Pracy we Wrocławiu.Dokumenty otrzymane po terminie lub nie spełniające wymogów formalnych, określonych w ogłoszeniu, nie będą rozpatrywane.Miejsce składania dokumentów i oświadczeń:Państwowa Inspekcja PracyOkręgowy Inspektorat Pracy we Wrocławiuul. Zielonego Dębu 2251-621 Wrocławz dopiskiem: oferta pracy kancelaria, tel. (071) 3710467Inne informacjeDo składania ofert pracy zachęcamy również osoby z orzeczoną niepełnosprawnością, które nie mają przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania pracy na podanym stanowisku.Wyłącznie wybrani kandydaci zostaną zaproszeni na rozmowy kwalifikacyjne, o czym zostaną poinformowani telefonicznie lub pocztą elektroniczną. Oferty pracy niewykorzystane w procesie naboru są niszczone niezwłocznie po zakończeniu rekrutacji, jednak nie później niż w terminie 3 miesięcy od dnia publikacji ogłoszenia o naborze.Informację o zakończeniu naboru publikuje się na okres 14 dni, na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej Państwowej Inspekcji Pracy w terminie 30 dni od dnia jego zakończenia.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: biegła obsługa komputera z obsługą internetu

Wymagania inne:

Wymagania kwalifikacyjne w zakresie wykształcenia i stażu pracy:minimum średnie, preferowane administracyjne lub pokrewne, biegła obsługa komputera z obsługą internetu kilkuletni staż pracy związany z obsługą kancelarii.Wymagania dodatkowe:doświadczenie zawodowe na stanowisku związanym z obsługą kancelarii/sekretariatu,biegła obsługa komputera, znajomość pakietu Microsoft Office, umiejętność planowania i analitycznego myślenia, doskonała organizacja pracy, systematyczność, dokładność, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole, zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków.

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu