Referent/specjalista ds. zapewnienia jakości dostaw

Powiatowy Urząd Pracy w Bolesławcu
Miejsce pracy: Bolesławiec
Numer: StPr/21/1463
OBOWIĄZKI:
Nadzór nad dokuenmtacją systemową działu i dokumentacją wysyłaną przed dostawców, wzorcowanie materiałów do produkcji seryjnej, aktualizacja dla projetów juz istniejących, koordynacja przebiegu zwolnienia wzorców oraz materiałów z dostaw seryjnych, określenie cech jakościowych do kontroli nowych materiałów, przygotowanie wzorców dla przyjęcia towaru, reklamacje do dostawców zewnętrznych, uczestnictwo w corocznej ocenie dostawców.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

Wykształcenie średnie ogólnokształcące, prawo jazdy kategorii B, bardzo dobra znajomość obsługi komputera i internetu, terminowość, solidność.

Miejsce pracy:

Bolesławiec

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bolesławcu