Robotnik do pracy lekkiej

Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy
Miejsce pracy: Legnica
Numer: StPr/24/0410
OBOWIĄZKI:
- utrzymywanie porządku i czystości w otoczeniu budynku - także na terenie przylegającym do ogrodzenia. W zakres czynności wchodzi zamiatanie, odśnieżanie;- codzienne obejście obiegtu wewnątrz i na zewnątrz celem sprawdzenia bezpieczeństwa uzytkowanych pomieszczeń, korytarzy, ścieżek- obsługiwanie i konserwacja sprzętu technicznego wykorzystywanego w pracy;- obsługiwanie podnośnika koszowego;- dozorowanie instalacji dostarczających media do obiektu;- utrzymanie w czystości zbiorników na odpady stojacych na zewnątrz budynku;- wykonywanie prostych prac naprawczych wewnątrz i na zewnatrz budynku;- prowadzenie drobnych prac remontowych w budynku i na zewnątrz;- obsługiwanie w zakresie napraw szafek uczniowskich, prowadzenie ewidencji wypożyczonych kluczyków do szafek- pielęgnowanie zieleni na terenie nieruchomości;- pomoc innym pracownikom, jeśli dana czynność wymaga dwóch lub więcej osób;- organizwanie stanowiska pracy oraz mprowadzenie prac zgodnie z przepisami BHP, ochrony przeciwpożarowej oraz ochrony środowiska
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Legnica

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy