Robotnik gospodarczy

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Miejsce pracy: Biskupice Podgórne
Numer: StPr/21/0035
OBOWIĄZKI:
Ptrowadzenie prac porządkowych wewntrz powierzchni biurowych i na zewnątrz obiektów , obsługa sprzętu czyszczącego.Drobne prace naprawcze, prace gospodarskie na zewnątrz takie jak: zamiatanie, grabienie lisci itp. Miejsce pracy: 550-40 Biskupice Podgórne , ul. sulska 2 oraz wg zleceń. Forma umowy: umowa zlecenie od 90 godzin miesiecznie , dyspozycyjność godzinowa 8-18Termin umowy: do 30.06.2022. Kontakt z pracodawcą: 71 307-00-17 Oferta w sali: B
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Robotnik gospodarczy
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

CUWykształcenie brak lub niepełne podstawowe , mile widziane 3 miesiące na tym stanowisku, współpraca w zespole z pracownikami z Ukrainy, umiejętność obsługi KARCHER BD50/50C BP, Classic, odkurzacza BOSH B2GL2A430, prowadzenie prac porządkowych, możliwa praca w weekendy, pracowitość, sumienność, punktualność, wytrzymałość fizyczna.

Miejsce pracy:

Biskupice Podgórne

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

do 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu