Robotnik magazynowy

Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie
Miejsce pracy: Będzin
Numer: StPr/21/0030
OBOWIĄZKI:

przyjmowanie/wydawanie towaru, kompletowanie/układanie towaru, prace ze skanerem, komputerem, obsługa systemu zarządzania magazynem Voice, transport towarów, utrzymanie porządku i czystości w magazynie, udział w inwentaryzacjach, ponoszenie odpowiedzialności materialnej za towary i środki, gotowość do podjęcia pracy fizycznej w systemie zmianowym. Praca w przedziale godzinowym między 6:00 a 18:00.

WARUNKI PRACY:

Wymagania inne:

- wykształcenie dowolne, - mile widziana obsługa komputera, obsługa skanera kodów towarów, - mile widziane doświadczenie pracy na magazynie, - gotowośc do pracy fizycznej, - gotowość do pracy w systemie zmianowym, - dobra samoogranizacja.

Miejsce pracy:

Będzin

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 1 098 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie