Samodzielna księgowa/ samodzielny księgowy

Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku
Miejsce pracy: Kłodzko
Numer: StPr/21/0218
OBOWIĄZKI:
•prowadzenie pełnej księgowości dla spółek zgodnie z przepisami o rachunkowości, •samodzielne prowadzenie ewidencji podatników w książce przychodów i rozchodów,•prowadzenie ewidencji środków trwałych i wartości niematerialnych i prawnych,•sporządzanie deklaracji rocznych•udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych zgodnie z ustawą o rachunkowości,•sporządzanie sprawozdań GUS oraz deklaracji podatkowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: 3 letnie doświadczenie w pełnej księgowości

Wymagania inne:

[Inne] : •znajomość zagadnień kadrowo-płacowych•umiejętność pracy z systemem Comarch ERP Optima•systematyczność, dokładność, dobra organizacja pracy,•komunikatywność i umiejętność efektywnej pracy w zespole.

Miejsce pracy:

Kłodzko

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku