Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

Ogłoszenie numer: 4674510, z dnia 2021-06-02

Miejsce pracy: dolnośląskie / ul. Marii Curie-Skłodowskiej 58, Wrocław

Opis stanowiska

Miejsce pracy: USK

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe,
  • Minimum 3 lata doświadczenia z zakresu ewidencji i rozliczania Środków Trwałych i WNIP
  • Bardzo dobra znajomość MS Office w szczególności Excel
  • Bardzo dobra organizacja pracy.
  • Samodzielność w działaniu i odpowiedzialność za realizowane zadania
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Bardzo dobra znajomość przepisów dotyczących ŚT i WNIP
  • Znajomość programów Kamsoft oraz OPTI-est będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Ciekawą, pełną wyzwań i stabilną pracę;
  • Kartę Multisport :
  • Współpracę w przyjaznym, zaangażowanym zespole;
  • Możliwość zdobycia cennych doświadczeń zawodowych