Samodzielny Pracownik Działu Kadr

Ogłoszenie numer: 7882452, z dnia 2023-01-24

JARO Spółka Akcyjna jest jedynym w Polsce dostawcą niskoglinowych (o zawartości Al2O3 do 39%), glinokrzemianowych surowców ogniotrwałych o wysokich parametrach jakościowych i użytkowych. Do Spółki należy kopalnia odkrywkowa glin ogniotrwałych „Stanisław” oraz zakład przetwórczy surowców mineralnych wyposażony m.in. w piece obrotowe, kruszarki, młyny, suszarnie i przesiewacze.

Miejsce pracy: Jaroszów

Opis stanowiska

  • Umawianie szkoleń dla pracowników.
  • Weryfikacja terminów kończących się uprawnień.
  • Wykonywanie czynności administracyjnych związanych z obsługą i zatrudnieniem    cudzoziemców.
  • Kontakt z klientem zewnętrznym i wewnętrznym spółki.
  • Rekrutacja pracowników.
  • Udział we wdrażaniu nowych pracowników.
  • Wsparcie przy procesie naliczania wynagrodzeń.
  • Nadzór nad kartami posiłkowymi, pakietem prywatnej opieki medycznej.
  • Archiwizacja dokumentów.
  • Przygotowywanie dokumentów kadrowych.

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy w dziale kadr.
  • Zdolność do logicznego i szybkiego myślenia.
  • Umiejętność samoorganizacji.
  • Znajomość pakietu Office w szczególności programu Excel (warunek konieczny).
  • Solidność.
  • Dokładność
  • Samodzielność
  • Prawo jazdy kat. B (warunek konieczny).

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju
  • Pracę w stabilnej firmie