Sekretarka

Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnicy
Sekretarka
Miejsce pracy: Oleśnica
Numer: StPr/20/0857
OBOWIĄZKI:

Organizowanie przepływu informacji pomiędzy przełożonym a różnymi jednostkami i instytucjami; zarządzanie korespondencją; prowadzenie rozmów telefonicznych; redagowanie pism w języku rosyjskim,ukraińskim; obecność przy różnych szkoleniach i instruktażach jako tłumacz dla pracowników ukraińskich i rosyjsko języcznych.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Sekretarka (wymagany staż - lata: 3)
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: rosyjski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Język: ukraiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia: Obsługa urządzeń biurowych (drukarka, ksero, skaner, faks)
Uprawnienia: bardzo dobra obsługa komputera w zakresie MS Office

Miejsce pracy:

Oleśnica

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnicy