Serwisant - Elektronik

Jesteśmy firmą z ponad 30-letnim doświadczeniem w produkcji elektroniki użytkowej. Stanowimy część grupy firm Techniropa Holding GmbH.

Jesteśmy wiodącym dostawcą urządzeń do odbioru telewizji satelitarnej oraz produktów technologii transmisji danych. Główna siedziba naszej firmy mieści się w Niemczech, w miejscowości Daun. Produkcja odbywa się w zakładach na terenie Europy,   w tym także w Polsce – TechniSat Digital  Sp. z o.o. gdzie powstają wysokiej klasy routery bezprzewodowe repeatery.

Miejsce pracy: Siemianice (pow. trzebnicki, gm. Oborniki Śląskie), koło Obornik Śląskich
Opis stanowiska:
  • Dokonywanie napraw błędów montażowych elementów SMT i THT;
  • Rejestrowanie napraw w systemach SSP i Repair Station;
  • Określanie priorytetów napraw dla projektów na serwisie;
  • Gospodarowanie podręcznym magazynkiem elementów elektronicznych;
  • Zgłaszanie wykrycia powtarzalnych błędów do działu QA i bezpośredniego przełożonego.
Wymagania:
  • Umiejętność czytania i analizowania schematów elektronicznych;
  • Doświadczenie w lutowaniu elementów SMT i THT;
  • Umiejętność obsługi komputera i urządzeń pomiarowych - multimetr, oscyloskop;
  • Precyzyjność, dociekliwość, spostrzegawczość;
  • Otwartość na zdobywanie nowych umiejętności;
  • Zdolności manualne;
  • Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym;
Mile widziane:
  • Umiejętność pracy na obszarze roboczym pod mikroskopem;
  • Zamiłowanie do majsterkowania;
  • Wykształcenie z zakresu elektroniki.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku polskim i zagranicznym;
  • Kartę restauracyjną (do 450 zł miesięcznie);
  • Pracę z doświadczonym zespołem;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i stały kontakt z nowoczesną technologią;
  • Pakiet socjalny (m.in. wczasy pod gruszą, świadczenia pieniężne i rzeczowe);
  • Bezpłatne dowozy z okolicznych miejscowości.