Serwisant turbin wiatrowych

Powiatowy Urząd Pracy w Jeleniej Górze
Miejsce pracy: Janowice Wielkie
Numer: StPr/24/0062
OBOWIĄZKI:
Praca z dostępu linowego, praca z platformy. Praca pow. 3 metrów, serwisowanie turbin wiatrowych, inspekcje i naprawy łopat, pomiary elektryczne, odgromowe, malowanie wieży
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne
Uprawnienia: prawo jazdy kat B

Wymagania inne:

prawo jazdy kategorii Bdyspozycyjnośćgotowość do częstych wyjazdów służbowych i pracy w weekendybrak lęku wysokości i dobra kondycja fizycznaumiejętności techniczne w branży mechanicznej/elektrycznejumiejętność rozwiązywania problemów i szybkiego podejmowania decyzjiznajomość j. angielskiego lub j. niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Miejsce pracy:

Janowice Wielkie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 5 090 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jeleniej Górze