Ślusarz / Monter

Jesteśmy polską firmą budowlaną z ponad 30 letnim doświadczeniem. Realizujemy w generalnym wykonawstwie przedsięwzięcia na terenie całego kraju z zakresu budownictwa ogólnego, przemysłowego, mieszkaniowego.

W związku z realizacją nowych inwestycji poszukujemy wykwalifikowanych pracowników do montażu instalacji stalowych rurociągów przemysłowych oraz montażu urządzeń przemysłowych

Miejsce pracy: Polkowice
Opis stanowiska:
  • Trasowanie, montaż elementów konstrukcji stalowych, rurociągów stalowych do spawania,
  • Montaż elementów skręcanych konstrukcji stalowych oraz rurociągów
  • Wykonywanie podstawowych prac ślusarskich: cięcie szlifierką kątową, wiercenie otworów, szlifowanie
  • Przygotowywanie krawędzi łączonych elementów do procesów sczepiania i spawalniczych; fazowanie szlifierką kątową
  • Czyszczenie i konserwacja użytkowanych narzędzi ręcznych i elektronarzędzi
Wymagania:
  • wykształcenie podstawowe ,
  • mile widziane doświadczenie w robotach ślusarskich
  • dyspozycyjność - praca również w delegacji
Oferujemy:

interesującą pracę w stabilnej  firmie w oparciu o umowę o prace , atrakcyjne wynagrodzenie, prywatny pakiet medyczny karty multisport, pakiet socjalny.

Chętnie zatrudnimy również brygady w oparciu o umowy cywilno-prawne