Sortowacz/operator maszyn i urządzeń

Powiatowy Urząd Pracy w Polkowicach
Miejsce pracy: Polkowice
Numer: StPr/21/0970
OBOWIĄZKI:
SORTOWANIE ZMIESZANYCH ODPADÓW KOMUNALNYCH I SELEKTYWNIE ZBIERANYCH, UMIESZCZANIE WYSORTOWANYCH ODPADÓW W WYZNACZONYCH POMIESZCZENIACH LUB POJEMNIKACH, BELOWANIE (PRASOWANIE) ODZYSKANYCH SUROWCÓW WTÓRNYCH, UDZIAŁ W CZYNNOŚCIACH ROZRUCHOWYCH SORTOWNI, DBANIE O NALEŻYTY STAN TECHNICZNY URZĄDZEŃ, PRZESTRZEGANIE INSTRUKCJI ICH EKSPLOATACJI ORAZ PRZEPISÓW BHP, DBANIE O PORZĄDEK NA STANOWISKU PRACY, WYKONYWANIE PRAC PORZĄDKOWYCH NA TERENIE ZAKŁADU. BIĘŻĄCA OBSŁUGA MASZYN I URZĄDZEŃ, CZYSZCZENIE I PRZEGLĄD POPRAWNOŚCI PRACY MASZYN I URZĄDZEŃ.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

UMIEJĘTNOŚĆ PRACY W ZESPOLE, OBOWIĄZKOWOŚĆ, SUMIENNOŚĆ, DOKŁADNOŚĆ, OBSŁUGA MASZYN I URZĄDZEŃ.

Miejsce pracy:

Polkowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Polkowicach