Specjalista do spraw finansowych

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Miejsce pracy: Kobierzyce
Numer: StPr/21/0487
OBOWIĄZKI:
Zarządzanie pełną administracją i przepływami finansowymi. Akceptacja przelewów bankowych. Współpraca z dostawcami i podwykonawcami - zbieranie danych i dokumentów niezbędnych do uwzględnienia w kosztach i przychodach. Ścisła współpraca z zewnętrzną księgowością. Przygotowanie raportów dla spółki matki z siedzibą w Korei Południowej i instytucji zewnętrznych (GUS, ZUS, US). Kontrola zamknięcia miesiąca, przepływów finansowych.Praca na czas określony: 3 lataGodziny pracy 8:00 - 16:00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Język: koreański, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe, staż pracy 5 lat, jęz. angielski C1, jęz. koreański C2

Miejsce pracy:

Kobierzyce

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

do 10 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu