Specjalista do spraw promocji i pr

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/20/8289
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie strony internetowej, zarządzanie blogiem, przygotowanie i nadzór nad realizacją kampanii reklamowej Targów Pracy w radio i Internecie, kampanii społecznej "Jestem wrocławianinem tak jak Ty", rozpowszechnienie informacji za pośrednictwem portali społecznościowych i mediów lokalnych. Wymiar czasu pracy 80 godz./m. Umowa zlecenie, zatrudnienie na okres od 1.12.2020 do 30.09.2022kontakt z pracodawcą: nataliia.stetsiun@fundacjaukraina.eu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Język: rosyjski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Język: ukraiński, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: OBSŁUGA PROGRAMÓW GRAFICZNYCH: CorelDraw, Adobe, Photoshop
Uprawnienia: ADOBE PHOTOSHOP CC, ADOBE INDESING CC+ przygotowanie do druku, ADOBE ILLUSTRATOR CC+ projektowanie materiałów reklamowych, Praca z tabletem graficznym, Obróbka fotografii cyfrowej
Uprawnienia: Adobe inDesign znajomość zaawansowana

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe, staż pracy 1 rok, ADOBE PHOTOSHOP CC, ADOBE INDESING CC+ przygotowanie do druku, ADOBE ILLUSTRATOR CC+ projektowanie materiałów reklamowych, Praca z tabletem graficznym, Obróbka fotografii cyfrowej, Adobe inDesign znajomość zaawansowana, znajomośc jęz. ukraińskiego B2, rosyjskiego B2, angielskiego C1Praktyka w ZDF (Zweites Deutsches Fernsehen)Youth certificate Erasmus+

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

do 30 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu