Specjalista ds. administracji

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/22/5963
OBOWIĄZKI:

- Sporządzanie, przesyłanie i archiwizowanie dokumentów, - zarządzanie danymi, - koordynowanie harmonogramem firmy, - organizacja pracy biura, - zarządzanie skrzynką mailową, - zapewnienie sprawnego przepływu informacji. Praca w godzinach od 8.00-16.00

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali specjaliści do spraw administracji i rozwoju
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: koreański, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

Wykształcenie wyższe staż pracy 5 lat biegła znajomość języka koreańskiego -znajomość j. koreańskiego w mowie i piśmie jest wymagana w celu zapewnienia sprawnej komunikacji z zagranicznymi klientami oraz zarządem spółki.

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 10 000 do 10 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu