Specjalista ds. centralnej kartoteki towarów [rekrutacja prowadzona online]

Dr.Max Polska to druga największa sieć aptek w kraju stworzona przez międzynarodowy holding Dr.Max –lidera na rynku farmaceutycznym w Czechach i na Słowacji. Rozwijamy rynek apteczny w kraju i zagranicąale nie byłoby to możliwe gdyby nie pracownicy uczestników sieci- najlepsi specjaliści!

Ponad 4 000 pracowników w Polsce to nasz największy kapitał cenimy ich umiejętności i zdolności rozwijamypotencjał i szkolimy tak by wciąż mogli wytyczać nowe szlaki i kreować biznes farmaceutyczny w Polsce.
Specjalista ds. centralnej kartoteki towarów [rekrutacja prowadzona online] - Wrocław

Do szybko rozwijającego się Działu Łańcucha Dostaw poszukujemy zorganizowanej osoby, która lubi pracę z dużą liczbą danych i łatwo porusza się po programie Excel.

Obowiązki:
  • Zakładanie i tworzenie nowych kartotek
  • Nadzór nad poprawnością danych w kartotekach
  • Współpraca z Aptekami
  • Współpraca z Działem Zakupów
Wymagania:
  • Umiejętność dobrej organizacji czasu pracy
  • Doświadczenie w pracy z danymi
  • Dobra znajomość programu Excel
  • Komunikatywność
Czekając na Ciebie:
  • Stabilna praca w sieci będącej liderem branży
  • Wynagrodzenie z tytułu umowy o pracę
  • Realna możliwość rozwoju i awansu zawodowego