Specjalista ds. e-commerce

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/24/3901
OBOWIĄZKI:
Obsługa sprzedaży na różnych platformach.Kontrolowanie i raportowanie sprzedaży, realizacja celów sprzedażowych również na rynku wschodnim.Analiza produktów i optymalizacja listingów.Udoskonalanie aukcji i dbanie o wizerunek marek firmy.Zarządzanie zapytaniami klientów, rozwiązywanie problemów i dbanie o pozytywne doświadczenia klientów.Tworzenie i ulepszanie opisów, zdjęć, słów kluczowych i tytułów produktów, aby zwiększyć widoczność, ranking w wyszukiwaniu i ostatecznie sprzedaż.Planowanie i realizacja kampanii reklamowych i promocje.Opracowywanie i wdrażanie strategii mających na celu zwiększenie widoczności, sprzedaży i rentowności.Bieżąca obsługa i wsparcie sprzedaży.Praca na czas określony: 24 miesiące.Godzina zakończenia pracy 8:00 - 16:00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: pomaturalne/policealne
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Język: rosyjski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia: Dobre zdolności interpersonalne oraz komunikacyjne
Uprawnienia: doświadczenie w branży finansowej lub w sprzedaży
Uprawnienia: biegła obsługa komputera, Microsoft Office

Wymagania inne:

wykształcenie pomaturalne/policealne, staż pracy 2 lata, doświadczenie w branży finansowej lub w sprzedaży, biegła obsługa komputera, Microsoft Office, dobre zdolności interpersonalne oraz komunikacyjneZorientowanie na dostarczanie rezultatów, umiejetności negocjacyjne, jęz. angielski B1 w mowie i piśmie, jęz. rosyjski C2 w mowie i piśmie

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 6 850 do 6 850 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu