Specjalista ds. handlu

Zapraszamy na www.polkon.eu

Producent wielofunkcyjnych domów modułowych,

kontenerów biurowych, socjalnych, mieszkalnych.

Miejsce pracy: Wilków / Złotoryja
Zadania:
  • Pozyskiwanie klientów w założonym obszarze rynkowym
  • Odpowiedzialność za kompleksową obsługę klienta
  • Współtworzenie strategii sprzedaży i realizacja planów sprzedaży
  • Udzielanie informacji na temat oferty handlowej firmy; przygotowywanie ofert oraz prowadzenie negocjacji handlowych z klientami
  • Kompleksowy nadzór nad realizacją projektów i zamówień klientów
  • Prowadzenie dokumentacji sprzedażowej
  • Współpraca z projektantem
  • Współpraca z innymi działami firmy
Wymagania:
  • Doświadczenie w obsłudze klienta
  • Mobilność oraz gotowość do wyjazdów biznesowych (prawa jazdy kat.B)
  • Wysokie kompetencje interpersonalne, kultura osobista
  • Kreatywność i samodzielność
  • Motywacja do realizacji celów
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Mile widziana wiedza techniczna lub/i doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie (minimum C1)
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i europejskim w oparciu o umowę o pracę
  • Konkurencyjne wynagrodzenie + premie uznaniowe za realizację wyników
  • Pakiet szkoleń wdrożeniowych, produktowych oraz szkolenia językowe
  • Adekwatne do stanowiska narzędzia pracy
  • Zgrany i zmotywowany zespół specjalistów
  • Brak korporacyjnego podejścia
  • Bardzo dobra atmosfera i komunikacja
  • Przyjazne biuro