Specjalista ds. kadr i płac

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław | Numer ref.: HRC/037/ABI

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Swobodę w wykonywaniu powierzonej pracy
  • Rozwój osobisty i zawodowy
  • Rodzinną i zespołową atmosferę
  • Pracę w kulturze otwartej komunikacji

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w dziale HR
  • Wiedza z zakresu HR - zwłaszcza administracji pracowniczej, płac oraz przepisów prawa pracy
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Podstawowa znajomość języka niemieckiego (czytanie) - A1/A2
  • Znajomość pakietu Microsoft Office
  • Doświadczenie z systemem SAP będzie dodatkowym atutem

Obowiązki:

  • Wsparcie wszystkich procesów HR w regionie EMEA, w tym między innymi onboarding, płace, śledzenie nieobecności, składanie wniosków, itp.
  • Przygotowywanie wszystkich dokumentów związanych z onboardingiem i offboardingiem
  • Wsparcie w przygotowaniu procesu płacowego i administracyjnego w regionie EMEA i Polsce w ścisłej współpracy z lokalnymi HR BP
  • Wsparcie procesu benefitów pomiędzy pracownikami a dostawcami świadczeń
  • Współpraca w różnych bieżących i przyszłych projektach HR

Oferta pracy stałej

Agencja 412

HRC/037/ABI