Specjalista ds. kadr i płac

Powiatowy Urząd Pracy w Ząbkowicach Śląskich
Miejsce pracy: Ciepłowody
Numer: StPr/21/0524
OBOWIĄZKI:

-PROWADZENIE SZCZEGÓŁOWEJ DOKUMENTACJI PRACOWNICZEJ (TECZKI PERSONALNE, KARTY WYNAGRODZEŃ I ZASIŁKÓW CHOROBOWYCH, EWIDENCJA CZASU PRACY) -SPORZĄDZANIE UMÓW O PRCĘ, WYPOWIEDZEŃ UMÓW O PRACĘ, WYSTAWIANIE ŚWIADECTW PRACY -SPORZĄDZANIE UMÓW CYWILNOPRAWNYCH (UMOWY O DZIEŁO, UMOWY ZLECANIE) DLA ZLECENIOBOIRCÓW -SPORZĄDZENIE LIST PŁAC, ODPROWADZANIE SKŁADEK ZUS I PODATKU OD OSÓB FIZYCZNYCH -ROZLICZANIE UMÓW O DZIEŁO I UMÓW ZLECENIE -SPORZĄDZANIE DEKLARCJI DO ZUS, US, GUS. PRFON -ROZLICZANIE DELEGACJI PRACOWNICZYCH, ITP.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: obsługa komputera
Uprawnienia: ZNAJOMOŚĆ PROGRAMU OFFICE

Wymagania inne:

DOŚWIADCZENIE NIEZBĘDNE DO WYKONYWANIA PRACY NA STANOWISKU ODPOWIEDZIALNOŚĆ, DOBRE ZORGANIZOWANIE, TERMINOWOŚĆ, SKONCENTROWANIE NA ZLECONYCH ZADANIACH, CHĘĆ DALSZEGO KSZTAŁCENIA SIĘ, ROZWOJU, PODNOSZENIA SWOICH KWALIFIKACJI W KIERUNKU KADR I PŁAC

Miejsce pracy:

Ciepłowody

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ząbkowicach Śląskich