Specjalista ds księgowości

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Miejsce pracy: Biskupice Podgórne
Numer: StPr/20/5156
OBOWIĄZKI:

Prowadzenie pełnej księgowości spółki, w tym m.in.: Księgowanie dokumentów kosztowych, sprzedażowych, księgowanie wyciągów bankowych, Prowadzenie ewidencji środków trwałych, Przygotowywanie kwartalnych oraz rocznych sprawozdań finansowych, współpraca z audytorami Przygotowywanie deklaracji podatkowych, weryfikacja rejestrów Vat, Przygotowywanie raportów dla instytucji zewnętrznych – GUS, NBP, Kontakt z kontrahentami oraz instytucjami zewnętrznymi – banki, urzędy, Księgowanie list płac, Przygotowywanie sprawozdań i raportów na potrzeby zarządu, banków oraz instytucji zewnętrznych. Miejsce pracy: ul. Współpracy 1, 55-040 Biskupice Podgórne Praca w godzinach od 7-15, termin umowy: 33 miesiace . Kontakt z pracodawcą: m.wota@dongseo-display.pl Oferta w sali: E

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: biegła obsługa komputera z obsługą internetu

Wymagania inne:

Wykształcenie wyższe, staż pracy 2 lata na podobnym stanowisku, biegła obsługa komputera, angielski na poziomie B2 w mowie i piśmie.

Miejsce pracy:

Biskupice Podgórne

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

do 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu