Specjalista ds. lean

Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy
Miejsce pracy: Legnica
Numer: StPr/21/0363
OBOWIĄZKI:
- Terminowe prowadzenie warsztatów optymalizacyjnych- Koordynacja szkoleń i kursów mających podnosić efektywność w firmie- Optymalizacja i analiza procesów produkcyjnych- Analizowanie danych z procesów produkcji- Tworzenie wizualizacji procesów produkcyjnych ze wskazaniem wartości dodanych i tych tworzących źródła marnotrawstw- Prowadzenie projektów optymalizacyjnych w obszarach produkcji- Współpracę z działami, jakości, konstruktorów, technologów, projektów, planowania i logistyki w firmie w zakresie optymalizacji procesów produkcyjnych i wdrażania projektów inwestycyjnych- Przygotowywanie raportów pracy dla zarządu firmy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: mile widziany techniczny (Inżynieria produkcji, Budowa maszyn)
Język: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Język: niemiecki, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole

Wymagania inne:

- Znajomość narzędzi Lean.- Mile widziana znajomość technik Normowania REFA.- Bardzo dobra znajomość pakietu OFFICE.- Dobrze rozwinięte zdolności komunikacyjne.- Zainteresowanie i chęć rozwoju w obszarze zarządzania i udoskonalania produkcji (lean manufacturingu).

Miejsce pracy:

Legnica

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

4 000 - 6 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy