Specjalista ds. obsługi umów

Powiatowy Urząd Pracy w Lubinie
Miejsce pracy: Lubin
Numer: StPr/21/2305
OBOWIĄZKI:
-aktywne pozyskiwanie i obsługa klientów,-sprzedaż usług windykacyjnych i finansowych,-nadzór nad prowadzonymi sprawami, rozliczanie wpływów,-negocjowanie warunków umów,-utrzymywanie dotychczasowych relacji handlowych, -prowadzenie dokumentacji prawnej i finansowej-budowanie i rozwijanie pozytywnych relacji nowo pozyskanych klientów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

Wymagania:-umiejętność organizowania pracy własnej,-skuteczność i optymizm w działaniu,-umiejętności negocjacyjne,-znajomość technik sprzedaży,Oferujemy:-atrakcyjny, konkurencyjny system wynagrodzeń uzależniony od wyników,-umowę o pracę,-ubezpieczenie grupowe,-kartę multisport,- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Miejsce pracy:

Lubin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lubinie