Specjalista ds. ochrony danych

Akademia Muzyczna im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu

zatrudni
specjalistę ds. ochrony danych

(umowa o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy)

Zadania:

  • wykonywanie obowiązków inspektora ochrony danych określonych w powszechnie obowiązujących przepisach
  • opracowywanie projektów wewnętrznych aktów prawnych
  • przygotowywanie projektów uchwał Senatu oraz zarządzeń Rektora i Kanclerza, umów i projektów aneksów do umów, projektów pełnomocnictw i upoważnień oraz prowadzenie rejestru pełnomocnictw i rejestru upoważnień oraz rejestru umów,
  • organizacja spraw związanych z zarządzaniem mieniem nieruchomym i ruchomym Akademii,
  • prowadzenie spraw związanych z udzielaniem informacji publicznych oraz z rozpatrywaniem skarg i wniosków,
  • stałe zastępowanie pracownika Kancelarii Ogólnej.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe prawnicze lub administracyjne,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • umiejętność obsługi komputera (Windows oraz Word, Excel).
Oferujemy:
  • umowę o pracę w wymiarze całego etatu,
  • dodatkowe wynagrodzenie roczne, świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.

TOP