Specjalista ds. personalnych (m/k)

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Legnica
Nr ref.: SDP/LEG/0322
Obowiązki:
  • prowadzenie działań employer brandingowych,
  • tworzenie i wdrażanie strategii komunikacji w social mediach,
  • zarzadzanie procesami rekrutacyjnymi,
  • prowadzenie komunikacji wewnętrznej,
  • wsparcie pracowników i kadry menadżerskiej w obszarach szkolenia i rozwoju,
  • wspieranie menadżera HR w zakresie bieżących projektów.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe – zasoby ludzkie / HR,
  • dobra znajomość języka angielskiego/niemieckiego,
  • umiejętność poruszania się po social mediach,
  • umiejętność pracy w zespole, wysoko rozwinięte kompetencje społeczne,
  • kreatywność,
  • chęć rozwijania swoich kompetencji.
Oferujemy:
  • atrakcyjną stawkę,
  • stabilne zatrudnienie,
  • rozwój zawodowy,
  • szeroki pakiet benefitów oraz świadczeń socjalnych,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • kartę multisport.