Specjalista ds. płatności gotówkowych

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/24/1030
OBOWIĄZKI:
- obsługa płatności krajowych i międzynarodowych dla klientów WM z wykorzystaniem SWIFT oraz lokalnych usług płatności detalicznych, - zarządzanie wyjątkami niezwiązanymi z przetwarzaniem bezpośrednim,- przetwarzanie ręcznych dzienników wewnętrznych dla programu Finance and Operations,- rozliczanie pożyczek i depozytów w ramach zarządzania majątkiem oraz wniosków o wcześniejszy wykup,- zarządzanie terminowym uzgadnianiem kont kasowych i potwierdzeń transakcji z kontrahentami,- ciągłe poszukiwanie możliwości przyspieszenia procesu/decyzji i zwiększenia satysfakcji klienta,- dogłębne zrozumienie ryzyka procesowego oraz praca nad ograniczeniem i redukcją ryzyka.Forma umowy: umowa o pracę na czas nieokreślony, praca w godzinach od 8.30-16.30 , 9.30-17.30
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pracownik obsługi klienta instytucji finansowej
Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie
Język: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
Uprawnienia: umiejętność pracy pod presją czasu
Uprawnienia: OBSŁUGA PROGRAMU Microsoft Office, Excel

Wymagania inne:

Wykształcenie średnie zawodowe staż pracy 10 miesiecy umiejętność pracy pod presją czasu Wysoko rowiznięte umiejętności komunikacyjne Obsługa MS Office, ExcelDoświadczenie w rozliczaniu pożyczek i depozytów, obsłudze płatności krajowych, obsługa programów Business Object, Paladign, Pega, Advisor OfficeDoświadczenie w obszarach: analiza i rynki finansowe, przygotowywanie faktur i wytycznych dla procesów, alokacja płatności, relacje z klientami,znajomość języka angielskiego na poziomie B2 w mowie i piśmie

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 8 000 do 8 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu