Specjalista ds projektów

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Miejsce pracy: Pietrzykowice
Numer: StPr/20/8287
OBOWIĄZKI:
Pomoc w tworzeniu harmonogramu projektu i zarządzanie nim, kontrola budżetu projektowego, przygotowanie zestawień i raportów budżetowych, monitorowanie stanu projektu i raportowanie postępów prac, zarządzanie dokumentacją i check listami. Przygotowywanie raportów i analiz związanych z projektem, archiwizacja dokumentacji projektowej, utrzymywanie bieżącego kontaktu z klientem. Przygotowywanie prezentacji, raportów, sprawozdań i zestawień na potrzeby zarządu.Miejsce pracy: ul. Fabryczna 20B, 55-080 PietrzykowiceForma umowy: umowa o pracę na czas nieokreślony, praca na jedną zmianę w godz 7-15 Oferta w sali: C
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: ! Obsługa pakietu MS OFFICE
Uprawnienia: Obsługa komputera i Internetu, Ms Outlook, Ms Word, Ms Excel
Uprawnienia: ANALITYCZNY UMYSŁ

Wymagania inne:

Wykształcenie wyższe analityczny umysł mile widziana znajomość języka chińskiego dla kontaktu z klientami 1 rok stażu pracy w firmie grupy automotive 1 rok stażu pracy w firmie grupy automotiveobsługa pakietu MS Office

Miejsce pracy:

Pietrzykowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

do 5 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu