Specjalista ds. Projektowania Sieci i Instalacji Sanitarnych

INPLAG Spółka z o.o. jest firmą branży instalacji sanitarnych, elektrycznych oraz fotowoltaicznych. Realizujemy projekty kompleksowo, dzięki czemu zapewniamy swoim klientom fachową i rzetelną obsługę na każdym etapie realizacji inwestycji – od oferty, przez projekt, wykonawstwo, obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną.

Miejsce pracy: Wrocław
Twoje zadania:
  • Pomoc w przygotowaniu ofert dla Zespołu Ofertowego Instalacji i Sieci Sanitarnych,
  • Współpraca przy tworzeniu koncepcji projektowych,
  • Analiza technicznych i formalnych aspektów inwestycji,
  • Uczestnictwo w spotkaniach koordynacyjnych z innymi branżami,
  • Tworzenie BOQ dla projektów technologicznych,
  • Projektowanie układów instalacji wewnętrznych i zewnętrznych,
  • Wprowadzanie optymalizacji techniczno-ekonomicznych do projektów.
Nasze oczekiwania:
  • Umiejętność pracy zespołowej,
  • Samodzielność w projektowaniu,
  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Terminowość i rzetelność,
  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Mile widziane uprawnienia projektowe i znajomość AutoCAD oraz innych programów branżowych,
  • Prawo jazdy kat. B.
Co oferujemy:
  • Pracę nad interesującymi projektami w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Stabilne zatrudnienie z atrakcyjnym pakietem benefitów,
  • Możliwości rozwoju zawodowego.
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.