Specjalista ds. rozruchu maszyn

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Miejsce pracy: Biskupice Podgórne
Numer: StPr/21/3877
OBOWIĄZKI:
OPRACOWYWANIE, NADZOROWANIE, WDRAŻANIE, UTRZYMYWANIE I DOSKONALENIE SYSTEMÓW ZAPEWNIENIA NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI PRODUKCJI, SPRAWOWANIE NADZORUNAD DOKUMENTACJĄ TECHNICZNĄ, INSTALACJA MASZYN, NADZÓR NAD PRZEBIEGIEM PROCESU PRODUKCYJNEGO, KONTROLA POPRAWNOŚCI PARAMETRÓW DZIAŁANIA MASZYN, RAPORTOWANIE W JĘZYKU KOREAŃSKIM.Miejsce pracy: ul. LG 1A, 55-040 Biskupice PodgórneForma umowy: umowa o pracę na czas okreslony tj 3 lata, praca w godzinach od 8.00-16.15Oferta w sali: F
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: koreański, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Język: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: odpowiedzialność i profesjonalizm w działaniu
Uprawnienia: umiejęstność pracy w stresie
Uprawnienia: ZAANGAŻOWANIE I ZDOLNOŚĆ SAMOORGANIZACJI PRACY I ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA POWIERZONE OBOWIĄZKI

Wymagania inne:

Wykształcenie średnie ogolnoksztalcące zaangazowanie i zdolność samoorganizacji i profesjonalizm w działaniu umiejętność w pracy w stresie znajomość języka koreańskiego na poziomie C2 w mowie i piśmie znajomość języka angielskiego na poziomie A2 w mowie i piśmie staż pracy bez znaczenia, mile widziane doświadczenie w branży automotive, wykształcenie minimum średnie, wynagrodzenie minimum 10000 zł brutto miesięcznie

Miejsce pracy:

Biskupice Podgórne

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 10 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu