Specjalista ds. Technicznych

Miejsce pracy:
Tyniec Mały

Twoje zadania:

  • Zapewnienie sprawnego i optymalnego funkcjonowania maszyn i urządzeń,
  • Aktualizacja i archiwizacja dokumentacji eksploatacyjnej,
  • Zapewnienie środków ochrony indywidualnej, odzieży roboczej  oraz narzędzi pracy,
  • Rozliczanie i ewidencjonowanie szkód ( w tym współpraca z brokerem ubezpieczeniowym),
  • Współpraca z podwykonawcami,
  • Ewidencjonowanie i rozliczanie kosztów
Oczekujemy od Ciebie:
  • Wykształcenia średniego - mile widziane o profilu technicznym lub elektrycznym (możliwość zatrudnienia studenta zaocznego),
  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku - mile widziane,
  • Znajomości pakietu MS Office (zwłaszcza MS Excel) - weryfikowane w procesie rekrutacji,
  • Czynne prawo jazdy kat. B,
  • Samodzielności w działaniu,  wysokiej odpowiedzialności,
  • Sumienności,
  • Umiejętności planowania pracy własnej  i ustalania priorytetów
Oferujemy:
  • rozwój w convenience nr 1 w Europie Środkowo-Wschodniej
  • premie związane z realizacją celów wpisanych w strategię firmy
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pakiet benefitów: opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • podnoszenie kwalifikacji: zniżki na studia, awanse i rekrutacje wewnętrzne