Specjalista ds. wsparcia automatyzacji

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/20/8264
OBOWIĄZKI:
- pierwszy punkt kontaktu dla klienta wewnętrznego, partnerów biznesowych, centrów technologicznych, w kontekście automatyzacji procesów, - zbieranie informacji w formie ankiet, analiza oraz ocena wdrażania procesów automatyzacji, wdrażanie zmian w aplikacjach poprzez wykorzystanie wewnętrznych i zewnętrznych danych, - kontakt z klientami w celu wdrożenia usprawnień procesów, - rekomendowanie metod poprawy procesu dla zmniejszenia ryzyka i zwiększenia poziomu satysfakcji.Praca w godz.: 8-16.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali technicy wsparcia informatycznego i technicznego
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: Zarządzanie lub ekonomia
Język: angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

1) wykształcenie: wyższe inżynierskie,2) staż pracy: min. 2-letnie doświadczenie zawodowe,3) umiejętność-specjalność: bardzo dobra wiedza techniczna, bardzo dobra wiedza automatyzacji procesów i chęć jej rozwijania,certyfikat robotyzacja procesów, 4) inne: biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 7 533,33 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu