Specjalista - dyspozytor

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/1868
OBOWIĄZKI:
Zakres zadań wykonywanych na stanowisku: przyjmowanie wniosków z jednostek na opracowanie indywidualnych rozkładów jazdy, przyjmowanie zgłoszeń dotyczących przejazdów pojazdów specjalnych, występowanie z wnioskami o opracowanie indywidualnych tras pociągów do Ekspozytury Kierowania Ruchem Kolejowym we Wrocławiu, współpraca z dyspozytorami Zakładu Linii Kolejowych oraz śledzenie realizacji planowanych przejazdów pociągów Spółki, prowadzenie rejestru zdarzeń kolejowych, awarii pojazdów kolejowych, zdarzeń wypadkowych zaistniałych z udziałem Spółki, rozliczanie indywidualnych rozkładów jazdy pojazdów kolejowych, prowadzenie rejestru miejsca postoju wagonów będących własnością Spółki lub wagonów wydzierżawianych innym zewnętrznym podmiotom, kontrola oraz weryfikacja zgodności kart pracy lokomotyw, monitorowanie zapotrzebowania na lokomotywy z wynajmu dla poszczególnych budów.Praca w godz. 7:30-15:30Oferujemy: pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie, zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych, szeroki wachlarz świadczeń pozapłacowych: ubezpieczenia zdrowotne, pakiety medyczne, ulgi na przejazdy kolejowe do 99%, karty multisport, dofinansowanie do wczasów i wycieczek.Warunkiem koniecznym udziału w procesie rekrutacji jest przesłanielistu motywacyjnego i cv na adres: kariera@dolkom.plProsimy o dodanie do CV następującej klauzuli:Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Dolnośląskie Przedsiębiorstwo Napraw Infrastruktury Komunikacyjnej DOLKOM sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych w celach:1. realizacji procesu rekrutacyjnego, oceny formalnej i merytorycznej mojej kandydatury oraz ewentualne podpisanie ze mną odpowiedniej umowy o pracę2. archiwizacji danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych w celu późniejszego przedstawienia oferty zatrudnienia w dowolnym czasie.Tak Nie*zaznaczyć właściwe
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Dyspozytor ruchu kolejowego
Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: bardzo dobra obsługa MS Office (szczególnie program PwerPoint, Excel, Word, Outlook)

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie minimum średnie techniczne mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziana znajomość branży kolejowej bardzo dobra znajomość pakietu MS Office umiejętność pracy w zespole i wysoka komunikatywność sumienność, rzetelność i opanowanie w wykonywaniu zadań prawo jazdy kat. B

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

3 500 - 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu