Specjalista / Specjalistka / Starszy Specjalista / Starsza Specjalistka ds. sprawozdawczości

Dział Sprawozdawczości i Wsparcia Planowania Strategicznego poszukuje osób do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: DSP/SR/9/2024

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za analizę danych, przygotowywanie raportów i zestawień dla władz uczelni, zadania związane z koordynacją działań związanych z wprowadzaniem danych do systemu POL-on oraz inne obowiązki związane z obszarem działania Działu.

Zakres obowiązków:
  • analiza danych i opracowywanie raportów na potrzeby władz Uczelni oraz jednostek i komórek organizacyjnych,
  • zadania związane z koordynacją działań jednostek i komórek organizacyjnych w zakresie prawidłowego, rzetelnego i terminowego wprowadzania danych w systemie POL-on,
  • zadania związane z koordynacją działań w zakresie migracji danych do systemu POL-on, wynikających z obowiązków migracyjnych i sprawozdawczych,
  • inicjowanie rozwiązań optymalizujących procesy przekazywania danych do systemu POL-on – wypracowywanie nowych rozwiązań,
  • bieżąca weryfikacja i analiza wymogów systemu POL-on w odniesieniu do wymogów ustawowych,
  • przygotowywanie i aktualizacja dokumentów wewnętrznych,
  • analiza zapisów ustaw i rozporządzeń,
  • monitoring obowiązujących przepisów prawnych,
  • współpraca z jednostkami Uczelni.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe,
  • umiejętność analizy źródeł danych oraz klasyfikowania danych,
  • doświadczenie w opracowywaniu raportów i prezentowaniu danych,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office – Excel w stopniu zaawansowanym,
  • umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie,
  • umiejętność czytania i interpretowania aktów prawnych,
  • umiejętność redagowania pism,
  • dobra organizacja pracy własnej,
  • komunikatywność i umiejętność pracy zespołowej,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • wysoka kultura osobista,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na Uczelni.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę z pensją zawsze na czas,
  • trzyskładnikowe wynagrodzenie: wynagrodzenie zasadnicze + premia regulaminowa + dodatek za wieloletnią pracę (3-20% wynagrodzenia zasadniczego, w zależności od posiadanego stażu pracy),
  • pakiet benefitów (13-ta pensja, dofinansowanie do wypoczynku pracownika i członków rodziny, preferencyjne pożyczki, ubezpieczenia grupowe),
  • przestrzeganie zasady work-life balance (praca stacjonarna od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30-15.30),
  • atrakcyjny system szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych (dofinansowanie kursów językowych i studiów, certyfikowanych szkoleń specjalistycznych, zajęcia sportowe),
  • możliwość zaangażowania w inicjatywy charytatywne i działania integracyjne (m.in. Bieg Rektora, Bieg Firmowy, Impreza Mikołajowa),
  • atrakcyjną lokalizację w centrum miasta.
Politechnika Wrocławska w procesie rekrutacji będzie przetwarzać dane osobowe a szczegółowe informacje o tym przetwarzaniu przedstawione zostały w formularzu rekrutacyjnym. Z informacjami tymi koniecznie należy się zapoznać przed zapisaniem swoich danych i przed udostępnieniem ich Uczelni. W przypadku złożenia CV z pominięciem formularza rejestracyjnego Kandydat powinien potwierdzić że miał możliwość zapoznania się z przedstawionymi mu w formularzu rekrutacyjnym informacjami o przetwarzaniu danych osobowych.