Specjalista w Dziale Wynagrodzeń Bezosobowych

Uniwersytet Wrocławski

ogłasza konkurs na stanowisko specjalisty

w Dziale Wynagrodzeń Bezosobowych

Miejsce pracy: Wrocław, Plac Uniwersytecki 1
Nr ref.: specjalista DWB
Zakres obowiązków:
  • rejestracja umów cywilnoprawnych oraz sporządzanie list płac;
  • obsługa naliczania PPK;
  • obsługa pism od komorników oraz rozliczanie zajęć komorniczych;
  • przygotowywanie raportów dotyczących umów cywilnoprawnych na potrzeby wewnętrzne uczelni;
  • sporządzanie informacji podatkowych PIT11;
  • zgłaszanie i wyrejestrowywanie umów cywilnoprawnych w ZUS (Płatnik, PUE);
  • sporządzanie zaświadczeń i dokumentów do celów emerytalno-rentowych dla zleceniobiorców;
  • przygotowywanie i archiwizacja dokumentów;
  • obsługa programu EZD;
  • współpraca z innymi jednostkami Uczelni.
Wymagania konieczne:
  • wykształcenie min. średnie;
  • minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • wiedza i umiejętność stosowania przepisów ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych, ordynacji podatkowej, ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych, ustawy o ubezpieczeniu zdrowotnym;
  • dobra znajomość pakietu MS Office (w tym programu Excel) oraz programu Płatnik;
  • dokładność i skrupulatność w wykonywaniu powierzonych zadań;
  • odpowiedzialność i sumienność;
  • umiejętność pracy w zespole.
Wymagania pożądane:
  • znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w prestiżowej i renomowanej Uczelni;
  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę);
  • możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia w odpowiedzialnej, pełnej wyzwań pracy;
  • dodatkowe wynagrodzenie roczne tzw. „trzynastka”;
  • możliwość skorzystania z karty „multisport”;
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego;
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia opieki medycznej;
  • dofinansowanie wypoczynku;
  • dofinansowanie wypoczynku dzieci;
  • preferencyjne pożyczki.