Specjalista w sekcji środków bojowych

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/2812
OBOWIĄZKI:
1. Zbieranie i weryfikacja potrzeb mobilizacyjnych u wojennych z rejonu odpowiedzialność 4RBLog, prowadzenie analizy utrzymywania normatywu zapasów środków bojowych;2. Sporządzanie projektów notatek uzgodnień i przesyłanie do dalszych ustaleń skład/WOG/JW;3. Nadzór nad wydzielaniem przez Składy środków bojowych zgodnie z normatywami;4. Sporządzanie sprawozdań mobilizacyjnych;5. Prowadzenie Planu Wydawania zapasów środków bojowych z podległych składów;6. Prowadzenie ewidencji w służbie z wykorzystaniem funkcjonujących systemów informatycznych;7. Przedstawianie propozycji nowelizacji rozkazów, wytycznych i innych aktów normatywnych w zakresie gospodarki środkami bojowymi;8. Opracowywanie pism i redagowanie korespondencji powierzonej przez Szefa Sekcji Środków Bojowych. Oferta dostępna w sali E. Kontakt z pracodawcą - tel.: 261 651 055, e-mail (CV, listy motywacyjny oraz klauzula RODO): 4rblog.kadry@ron.mil.pl
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali specjaliści do spraw zarządzania i organizacji
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

wykształcenie: wyższe,staż pracy: doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku pracy,dobra znajomość obsługi komputera - środowisko Windows, pakietów biurowych typu: Word, Excel, Power Point,znajomość zagadnień z zakresu Instrukcji o gospodarce środkami bojowymi w SZ RP DU 4.21.4, znajomość aktualnego Rozkazu Szefa Sztabu Generalnego w sprawie wprowadzenia w Siłach Zbrojnych RP Szczegółowych zasad i norm zabezpieczenia potrzeb mobilizacyjnych i wojennych SZ RP w środki zaopatrzenia oraz Sprzętowej jednostki ognia sprzętu wojskowego SZ RP, znajomość Wytycznych Szefa Inspektoratu Wsparcia SZ RP z dnia 26.04.2013 r. ws. ujednolicenia zasad planowania, gromadzenia i wydawania zapasów środków materiałowych,znajomość szczegółowych zasad naliczania potrzeb mobilizacyjnych środków zaopatrzenia,ogólna znajomość struktury instytucji i JW. SZ RP,umiejętność pracy i podejmowania decyzji pod presją limitu czasowego, umiejętności analityczne, samodzielność, umiejętność współpracy w zespole, rzetelność, sumienność, odpowiedzialność, komunikatywność

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 228 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu