Specjalista

Powiatowy Urząd Pracy w Lubinie
Specjalista
Miejsce pracy: Owczary
Numer: StPr/21/1310
OBOWIĄZKI:
Tworzenie zestawień w programie Microsoft Excel związanych z pracą bieżącą działu.Przygotowanie pism, regulaminów oraz zawiadomień. Obsługa systemu SAP w zakresie modułów PM, MM.Kosztorysowanie prac kolejowych oraz drogowych w programie Norma PRO.Prowadzenie dokumentacji inwestycyjnej (wnioski o zmiany organizacji ruchu, zgody na przeprowadzenie prac w rejonach dróg publicznych itp.).Kontakty z podwykonawcami w związku z zamawianymi przez firmę usługami.Obsługa planów geodezyjnych infrastruktury kolejowej firmy w programie AutoCAD.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne
Uprawnienia: Arkusz kalkulacyjny Excel
Uprawnienia: umiejętność obsługi pakietu biurowego MS Office (WORD, EXCEL)
Uprawnienia: kurs SAP

Wymagania inne:

wykszt. min. średnie techniczne, min. 2 lata doświadczenia, znajomość MS Office (w szczególności Excel) w stopniu zaawansowanym, mile widziana umiejętność obsługi systemu SAP (SAP Ariba) oraz Norma PRO, znajomość j. angielskiego

Miejsce pracy:

Owczary

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

od 3 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lubinie