Specjalista

Dział Administracyjno-Gospodarczy Politechniki Wrocławskiej poszukuje osób na stanowisko:

Specjalista
Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: SA/DAG/10/2020
Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za różnego rodzaju analizę danych Działu Administracyjno-Gospodarczego.

Zakres obowiązków:
  • gromadzenie i strukturyzowanie danych do analiz,
  • analiza danych i wsparcie w procesie raportowania,
  • wsparcie operacyjne przy tworzeniu systemu raportowego,
  • wyszukiwanie nowych źródeł danych, zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych, w celu opracowania optymalizacji procesów,
  • tworzenie dedykowanych rozwiązań użytkowych w oparciu o technologie informatyczne na potrzeby Działu i jednostek współpracujących w zakresie budżetu eksploatacji nieruchomości,
  • obsługa ZSI Teta w oparciu o posiadane uprawnienia.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe ekonomiczne,
  • min. 5-letnie doświadczenie zawodowe,
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office),
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego,
  • doświadczenie w pracy ze zintegrowanymi systemami komputerowymi,
  • samodzielność i rzetelność,
  • nastawienie na współpracę, otwartość i komunikatywność.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w prestiżowej i renomowanej Uczelni,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • szkolenia umożliwiające dalszy rozwój i podnoszenie kwalifikacji,
  • pakiet dodatkowych świadczeń.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Politechnikę Wrocławską z siedzibą we Wrocławiu przy Wybrzeżu Wyspiańskiego 27, 50-370 Wrocław dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: RODO).