Sprzątaczka biurowa

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/20/7515
OBOWIĄZKI:

Utrzymywanie w należytej czystości przydzielonych do sprzątania pomieszczeń, najbliższego otoczenia przed wejściem do budynków oraz pomieszczenia do przechowywania urządzeń i środków przeznaczonych do sprzątania. Miejsce pracy: ul. Grabiszyńska 204D m. 225, 53-234 Wrocław oraz ulica buforowa wg zleceń na terenie Wrocławia Forma umowy: umowa o prace na czas określony to jest 1/2 etatu tj: 3 lata, praca w godzinach od 8-16 Oferta w sali: B

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: ukraiński, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Wymagania inne:

Wykształcenie bez znaczenia staż pracy bez znaczenia znajomość ukraińskiego na poziomie A1 mile widziana

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

do 1 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu