Sprzątaczka

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Sprzątaczka
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/20/8115
OBOWIĄZKI:
Utrzymywanie w czystości pomieszczeń; sprzątanie pomieszczeń biurowych i pozostałych pomieszczeń; usuwanie zgromadzonych odpadków i opróżnianie koszy na śmieci; używanie narzędzi i środków czystości (myjących i dezynfekujących) zgodnie z ich przeznaczeniem oraz sposobem stosowania. Około 100 godzin pracy miesięcznie, dyspozycyjność w godzinach: 8:00-13:00. Przewidywany okres wykonywania pracy: 3 lata. Miejsce pracy: Wrocław, ul. Tarnogajska 11-13 i wg zleceń.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostałe pomoce i sprzątaczki biurowe, hotelowe i podobne
Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

wykształcenie podstawowe, staż pracy: brak wymagań,znajomość materiałów powierzchniowych, znajomość akcesoriów, urządzeń do sprzątania, umiejętność i doświadczenie w używaniu środków czyszczących, sprzętu i urządzeń zakwalifikowanych jako oszczędne i bezpieczne dla zdrowia i środowiska, umiejętność i doświadczenie w myciu sufitów, opraw oświetleniowych, otworów wentylacyjnych

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

do 17 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu