Sprzedawca - kierowca (prace interwencyjne)

Powiatowy Urząd Pracy w Lubaniu
Miejsce pracy: Zgorzelec
Numer: StPr/21/0099
OBOWIĄZKI:
Sprzedaż cześci samochodowych klientom firmy polegająca na zamówieniu towaru wskazanego przez klienta, jego sprawdzanie pod względem jakościowym i ilościowym, dowóz towaru do klienta, pobieranie od klienta należności za sprzedawany towar, obsługa kasy fiskalnej, programów sprzedażowych oraz przyjmowanie reklamacji.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

Poziom i kierunek wykształcenia: minimum podstawowe,Doświadczenie zawodowe: niewymagane, Pracodawca przyuczy do pracy każdą skierowaną osobę bezrobotną do wykonywania zadań w ramach prac interwencyjnych,Uprawnienia: prawo jazdy kat. B.Dni i godziny pracy: od poniedziałlku do piątku, od 08:00 do 16:00.

Miejsce pracy:

Zgorzelec

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lubaniu