Stanowisko urzędnicze ds. księgowości budżetowej (oferta na wolne stanowisko urzędnicze w drodze naboru)

Powiatowy Urząd Pracy w Głogowie
Miejsce pracy: Pęcław
Numer: StPr/21/1009
OBOWIĄZKI:
1. Księgowanie wydatków urzędu.2. Prowadzenie obsługi kasowej, ewidencji pozostałych środków trwałych.3. Prowadzenie ewidencji rozliczenia zakupu materiałów, towarów.4. Prowadzenie ewidencji depozytów oraz Funduszu Świadczeń Socjalnych.5. Sporządzanie sprawozdań.4. Rozliczanie inwentaryzacji skladników majątku trwałego gminy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: praca w zespole
Uprawnienia: umiejętności komunikacyjne

Wymagania inne:

Wolne stanowisko w drodze naboru, pełny etat, wynagrodzenie zależne od stażu pracy, umowa na min. 6 mcy. Więcej szczegółowych informacji na stronie urzędu w Biuletynie Informacji Publicznej pod linkiem http://bip.peclaw.eu/pec/urzad-gminy/nabor/aktualny/22578,Ogloszenie-o-naborze-na-wolne-stanowisko-urzednicze-stan-ds-ksiegowosci-budzetow.html

Miejsce pracy:

Pęcław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Głogowie