Starszy analityk ds. wydatków

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/24/1640
OBOWIĄZKI:
Weryfikacja raportów wydatków w Concur (z kilku krajów UE). Funkcje przetwarzania zaliczek gotówkowych. Wspomaganie pracowników w procesie raportowania. Odpowiadanie/rozwiązywanie pytań związanych z raportowaniem wydatków. Praca w środowisku i projekcie angielskojęzycznym.Umowa o pracę na czas nieokreślony.Oferta dostępna w sali E
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:

Znajomość przepisów prawa dot. rozliczania podróży i wydatków służbowych, ordynacji podatkowej.Bardzo dobra znajomość obsługi platformy Concur. Umiejętność sprawnego weryfikowania raportów wydatkowych i faktur.wykszt. wyższe ekonomiczne, min 2,5 roku doświadczenia na stanowisku Analityka ds. Wydatków bądź podobnym, umiejętności: Niezależność, systematyczność, zorganizowanie. Biegłeposługiwanie się MS Office. Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i analityczne.jęz. angielski B2 w mowie i piśmie

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 7 430 do 7 430 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu