Starszy inspektor ds. finansowych

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Miejsce pracy: Kąty Wrocławskie
Numer: StPr/21/3035
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie pełnej obsługi finansowo-księgowej Powiatowego Centrum Usług Społecznychoraz czterech jednostek obsługiwanych, w tym m.in.:1) sporządzenie sprawozdań budżetowych i finansowych,2) sporządzanie plików JPK,3) kontrola naliczania list płac - w przypadku konieczności pełnienia zastępstwa naliczanielist płac,4) terminowa zaplata zobowiązań,5) wyplata wynagrodzeń pracownikom,6) prowadzenie ksiąg rachunkowych, w tym wykonywanie obowiązków wynikających zzamykania roku,7) kontrola wykonania planu finansowego,8) nadzór nad rozrachunkami jednostek, w tym z ZUS i Urzędem Skarbowym,9) nadzór i kontrola prawidłowości rozliczeń pomiędzy placówkami z tytułu opłat za media,10) koordynowanie pracy księgowości i dbałość o terminowe wykonanie wszystkichobowiązków sprawozdawczych,11) nadzór nad prowadzeniem kas gotówkowych, 12) sporządzanie wniosków o zmiany w planie budżetowym,13) nadzór nad realizacją dotacji oraz bieżące składanie wniosków oraz rozliczeń (500+,300+, ubezpieczenie zdrowotne, program za życiem", dotacja na działalność PŚDS),14) opracowywanie analiz do przygotowania planu budżetowego na kolejny rok.Praca w godz.: 7:00-15:00. Oferta dostępna w sali E. Kontakt z pracodawcą - tel.: 71 316 66 42, e-mail: sekretariat@pcus.plRekrutacja prowadzona w formie konkursu. Szczegółowe dane dotyczące wymagtanych dokumentów i sposobu złożenia oferty znajdują się na stronie: www.pcus.pl/wakaty
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Specjalista do spraw rachunkowości (wymagany staż - lata: 2)
Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Wymagania inne:

wykształcenie: wyższe, preferowane w zakresie ekonomii, finansów, szczególnie finansów publicznych oraz rachunkowości i 2 lata pracylub średnie i minimum 4 lata stażu pracy, staż pracy pożądany na stanowisku ściśle związanym z finansami i księgowością w jednostkach budżetowych, umiejętność-specjalność: finanse i rachunkowość

Miejsce pracy:

Kąty Wrocławskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

do 6 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu