Starszy Referent / Starsza Referentka w Dziale Spraw Studenckich

Uniwersytet Wrocławski ogłasza konkurs

na stanowisko starszego(-ej) referenta(-ki)

w Dziale Spraw Studenckich

Miejsce pracy: Wrocław, Plac Uniwersytecki 1
Nr ref.: starszy referent_93_DSS

Nazwa stanowiska: starszy referent

Rodzaj umowy: umowa o pracę

Główne obowiązki:
  • prowadzenie spraw związanych z zakwaterowaniem
  • obsługa mieszkańców domu studenckiego oraz współpraca z firmami zewnętrznymi
  • prowadzenie spraw związanych z wyposażeniem domów studenckich
  • prowadzenie dokumentacji wewnętrznej i zewnętrznej w ww. zakresach
  • obsługa poczty elektronicznej
  • wykonywanie dodatkowych zadań związanych z funkcjonowaniem jednostki
Wymagania konieczne:
  • wykształcenie wyższe
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • biegła obsługa komputera – pakietu MS OFFICE oraz urządzeń biurowych
  • wysoki poziom zdolności komunikacyjnych i interpersonalnych
Wymagania pożądane:
  • doświadczenie w pracy o podobnym charakterze
  • dobra organizacja pracy
  • odpowiedzialność, pracowitość i zaangażowanie
  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
  • dyspozycyjność
Oferujemy:
  • zatrudnienie w prestiżowej i renomowanej Uczelni,
  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę),
  • możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia w odpowiedzialnej, pełnej wyzwań pracy,
  • dodatkowe wynagrodzenie roczne tzw. „trzynastka”
  • możliwość skorzystania z karty multisport,
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego,
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia opieki medycznej,
  • dofinansowanie wypoczynku,
  • dofinansowanie wypoczynku dzieci,
  • preferencyjne pożyczki.