Starszy specjalista do spraw zakupów i sprzedaży

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Miejsce pracy: Biskupice Podgórne
Numer: StPr/22/3522
OBOWIĄZKI:
Sporządzanie oraz analiza raportów i prognoz dotyczących rynku, weryfikacja planów sprzedaży i zakupu, tworzenie strategii sprzedaży i zakupu przedsiębiorstwa,monitorowanie działań konkurencji na podległym rynku,Miejsce pracy: ul. LG Electronics 1-2, 55-040 Biskupice PodgórneForma umowy: umowa o pracę na czas określony tj: 3 lata praca w godzinach od 8.00-16.00Kontakt z pracodawcą: telefonicznyOferta w sali: C
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Język: koreański, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Uprawnienia: SUMIENNOŚĆ
Uprawnienia: praca w grupie, dobra organizacja czasu pracy, samodzielność
Uprawnienia: pracowitość, staranność, umiejętność pracy w zespole

Wymagania inne:

Wykształcenie średnie ogolnokształcące MILE WIDZIANE WYKSZTAŁCENIE WYŻSZE,staż pracy 1 rok MILE WIDZIANA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA ANGIELSKIEGO, -JĘZYK KOREAŃSKI WYMAGANY DO POROZUMIEWANIA SIĘ Z WYŻSZYMI RANGĄ PREZESAMI FIRMY, praca w grupie ,dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole sumienność znajomosć języka koreańskiego na poziomieC1 w mowie i pismie

Miejsce pracy:

Biskupice Podgórne

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 14 762 do 14 762 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu