Starszy specjalista do spraw zakupów

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Miejsce pracy: Biskupice Podgórne
Numer: StPr/22/3975
OBOWIĄZKI:
Sporządzanie oraz analiza raportów i prognoz dotyczących rynku, weryfikacja planów zakupu, tworzenie strategii zakupu przedsiębiorstwa,monitorowanie działań konkurencji na podległym rynku.Miejsce pracy:ul. LG Electronics 1-2, 55-040 Biskupice PodgórneForma umowy: umowa o pracę na czas określony tj: 3 lata , praca w godz 8.00-16.00Oferta w sali:F
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Język: koreański, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Uprawnienia: pracowitość, staranność, umiejętność pracy w zespole
Uprawnienia: SUMIENNOŚĆ
Uprawnienia: praca w grupie, dobra organizacja czasu pracy, samodzielność

Wymagania inne:

Wykształcenie średnie ogólnokształcące , mile widziane wykształcenie wyższe staż pracy 1 rok MILE WIDZIANA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA ANGIELSKIEGO, - JĘZYK KOREAŃSKI WYMAGANY DO POROZUMIEWANIA SIĘ Z WYŻSZYMI RANGĄ PREZESAMI FIRMY,praca w grupie, dobra organizacja czasu pracy, samodzielność pracowitość, starnność, umiejętność pracy w zespole , sumienność.

Miejsce pracy:

Biskupice Podgórne

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 10 000 do 10 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu